Історія від волонтера: дякую вам друзі за такі приємні дива

Відома волинська волонтерка Наталія Ариванюк подякувала своїм друзям та нагадала волинянам про бійців, які перебувають на лікуванні в медичних закладах.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Подаємо її допис без змін та правок:

«Інформую:

-Військовий госпіталь по вул Сенаторки Левчанівської (поруч зі старим ринком) на новорічні свята залишається 40 бійців, яких по стану здоров’я не можуть відпустити додому до родини на святкування! Тому прошу допомогти хлопцям смачно провести свята)

-Госпіталь інвалідів війни-10 бійців залишається! Сьогодні за покликом серця, та виконуючи свій святий обов’язок, небайдужі друзі доставили бійцям в Госпіталь інвалідів війни різного роду смаколики, шоколад, печиво, мінеральну водичку! Дякую вам друзі Наглюк Григорий Tetiana Tyvodar

Окремо хочу подякувати нашим дівчаткам, які живуть у Франції Nataliya Zuzuk , Marycia UA за смачні подарунки, які я при берегла і які завтра персонал розкладе хлопцям під ялиночку) дякую перевізнику фірмі ‪#‎Магелан‬ за бережну, безкоштовну доставку з Парижа до Луцька всієї смакоти, дякую вашим діточкам за патріотичні малюнки)
Ruslan Telipskyi, дякую тобі та вашим меценатам за патріотичні книги, які теж завтра персонал вручить хлопцям особисто в руки!
Ось тепер і поступово з’являється новорічний настрій, дякую вам друзі за такі приємні дива! З Наступаючим)» – йдеться у дописі Наталії.