Підсумки-2015: втрати

Рік, що минає, окрім численних приємних новин, вразив і неприємними звістками.  Цьогоріч, на жаль, пішли з життя талановиті й мудрі люди, яких любили й поважали не лише на Волині.

ВАР висловлює співчуття рідним і близьким та нагадує про втрати 2015 року.

У квітні після інфаркту помер колишній керівник управління культури Волинської облдержадміністрації Володимир Лисюк. Звільнився з цієї посади після Революції Гідності.

26 квітня перестало битися серце Гіркополонківського сільського голову Олександра Перванчука. Він очолював Гіркополонківську сільську раду з 2008 року. В 2010 році повторно переобраний на цю посаду.

Того ж 26 квітня на 71-у році життя помер багаторічний ректор Луцького національного університету Віктор Божидарнік. Провести в останню путь відомого волинянина прийшли керівники міста та області, родичів, близькі, студенти “політеху”.

У червні за трагічних обставин загинув лучанин Леонід Васильчук – художній керівник і бас-гітарист вокально-інструментальної групи “Віват”, створеної при Волинській обласній організації Української спілки ветеранів Афганістану.

13 серпня, через три тижні після нещасного випадку, у лікарні Цюриха помер, не приходячи до тями, народний депутат, бізнесмен Ігор Єремеєв. Прощання та похорон відбулися 15 серпня. Відспівування відбулося в Кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку, прощання – у приміщенні Волинського обласного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. Поховали Ігоря Єремеєва на малій батьківщині в селі Острожець.

У серпні помер голова Волинського обласного товариства політв’язнів і репресованих Віктор Федорук.Він помер після тривалої хвороби і до останніх днів не припиняв громадської роботи. Був головним інженером проектів ТОВ ПВІ «Волиньагропроект».

У вересні не стало письменника Олега Потурая. Йому стало зле посеред вулиці. Лікарям не вдалося врятувати життя Олега Потурая. Митця поховали 8 вересня  у рідному селі Бортнів Іваничівського району.

17 грудня після довгої хвороби помер відомий лікар та громадський діяч Євген Шимонович. Його відспівували у костелі Святих Апостолів Петра і Павла.

Також у грудні відійшов у кращий світ луцький архітектор і дизайнер Юрій Лініченко. Панахида за померлим відбулася в каплиці ікони Холмської Божої матері.

29 грудня Волинь шокувала новина про аварію у селі Колодяжне, в якій загинули відомий бізнесмен Петро Гордійчук, директора ПМК № 19 Тетяна Брешенкова та колишній луцький міський голова Микола Бездушний.