У Луцьку попри заборону не зупинили розрекламоване будівництво

У листопаді управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області скасувало декларацію про початок будівельних робіт на земельній ділянці, де зводиться житловий комплекс “forRest”.

Нагадаємо, ці роботи проводять на межі Луцька та Заборольської сільради. Тут зводять висотний будинок.

Проблеми з будівництвом виникли ще в 2008 році, коли мешканці сусідніх багатоповерхівок обурювалися тим, що під їхніми вікнами зранку до вечора працює техніка, що створює відповідний шум. Крім того у людей були побоювання, що інтенсивні роботи можуть спричинити пошкодження їхніх будинків. Дійшло до того, що одну з багатоповерхівок визнали аварійною.

Це змусило будівельників зупинитися.

У 2013 році біля будівництва знову бунтували люди. Вони не давали дозволу облаштувати під їхніми вікнами дорогу для під’їзду техніки, яка везла матеріали на будмайданчик житлового комплексу “forRest”.

Пізніше забудовники таки знайшли вихід з цієї ситуації і почали роботи.

Однак у 2015 році у будівництва знову виникли проблеми. Управління державної архітектурно-будівельної інспекції виявило, що власники земельної ділянки, на якій ведуться роботи, ввели в оману чиновників. Вони подали декларацію про початок будівельних робіт, в якій вказали недостовірну інформацію.

Так в угоді від 2006 року з Заборольською сільрадою вказано, що на ділянці будуватимуть два будинки на 20 і 25 квартир. Однак у проекті будівництва йдеться про один будинок на 72 квартири. Як йдеться в документі, наразі є підстави вважати об’єкт “самочиним будівництвом”.

29 грудня репортер ВАР відвідав будівництво. Виявилося, що воно триває. На об’єкті працює приблизно два десятки людей та кран. За словами місцевих мешканців, роботи тривають.

Звертаємося до міліції та прокуратури з проханням розібратися, чому попри заборону роботи тривають.