За шансон у вагоні в начальника ковельського потяга забрали премію

Скаргу на музичний твір, який лунав із динаміків у пасажирському потязі «Київ ‒ Ковель» написав український композитор і директор радіо «Промінь» Роман Коляда.

Шанувальнику класичної та джазової музики, коли він повертався до Києва після концерту в Луцьку потягом, не сподобався «хіт» російського кримінального шансону «Золотые купола» Михайла Круга, ‒ пише Press-centr.com.

Тому він написав скаргу на дії провідників потягу на сайті «Укрзалізниці». У ній він запитує залізничників, «яким чином стає можливим у час, коли «русскій мір» топче українську землю чоботами своїх найманців, що людям у поїзді, у тому числі військовим, пропонують (а фактично нав’язують) слухати один з найнизькопробніших зразків «культури» того самого «міра»? Також медійник запитав керівництво залізниці, чи сплачене роялті і у якому розмірі, згідно чинного законодавства, виконавцю пісні «Золотые купола»? (у даному випадку – власникам авторських прав на твори Михайла Круга).

Днями музикант отримав офіційну відповідь керівництва структури, де його повідомили, що начальника потягу за увімкнення цього музичного твору, який не входить у записані централізовано у студії звукозапису «УЗ» збірники, позбавили премії за грудень.

Kolyada-2