У Луцьку безкоштовно годуватимуть в садочках дітей учасників війни на Сході

Луцька міська рада

Виконком Луцької міськради встановив грошові норми витрат та розмір батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ.

Таке рішення прийняли у вівторок, 29 грудня.

В групах загального розвитку дошкільних навчальних закладів та в дошкільному навчальному закладі № 36, що в гімназії № 14: – для дітей віком до 3-х років – 10.50 грн.; – для дітей віком від 3-х до 7-ми років (в тому числі для дітей класів віком 6 років) – 13.50 грн.; – для дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС: до 3-х років – 10.50 грн., від 3-х до 7-ми років – 13.50 грн.

В санаторному дошкільному навчальному закладі № 29: – для дітей віком до 3-х років – 16.50 грн.; – для дітей віком від 3-х до 7-ми років – 18.50 грн. В групах компенсуючого типу ДНЗ №№ 5, 9, 21, 39,38 : – для дітей віком до 3-х років – 10.50 грн.; – для дітей віком від 3-х до 7-ми років – 13.50 грн.

В ДНЗ № 28: – в групах з цілодобовим перебуванням дітей – 20.50 грн.; – в групах з 12- годинним перебуванням дітей – 13.50 грн.

Також виконком встановив, що батьки та особи, які їх заміняють, вносять плату за харчування дітей у ДНЗ у розмірі 60 % від вартості харчування на день.

При цьому 1 січня безкоштовне харчування у дошкільних навчальних закладах буде для таких категорій дітей: – батьки (члени сім’ї, вітчим) яких призвані на військову службу по мобілізації до часу їх демобілізації; – військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, співробітників правоохоронних органів, – на період їх відрядження для участі в антитерористичній операції, забезпеченні правопорядку та охороні державного кордону на території Донецької та Луганської областей – батьки яких загинули під час антитерористичної операції; – батьки (члени сім’ї, вітчим) яких проходили військову службу в зоні проведення антитерористичної операції та отримали статус інваліда війни І-ІІ групи