Сказали, скільки поліцейських патрулюватиме Луцьк у новорічну ніч

У новорічну ніч громадський спокій волинян у місцях скупчення людей охоронятимуть 190 працівників поліції та 234 патрульних.

Про це повідомив під час прес конференції 29 грудня заступник начальника ГУ Національної поліції у Волинській області Анатолій Шумик.

За його словами, волинські правоохоронці передбачили достатню кількість працівників для охорони громадського порядку в Луцьку та районах. Окрім того, є резерв із числа спецпідрозділів, передбачені групи документування. Продовжить працювати у цілодобовому режимі оперативний штаб, який отримуватиме та оброблятиме інфрмацію.

Тож у новорічну ніч у місцях, де відбуваються святкування чи встановлені ялинки, будуть працювати 190 працівників поліції та ще 234 правоохоронці працюватимуть у складі патрулів.

У Луцьку ж чергуватиме 17 автомобілів, 11 піших нарядів та 35 працівників Національної гвардії. Окрім того, працюватимуть групи швидкого реагування, які надаватимуть допомогу поліцейським. Проводять також роз’яснювальну роботу серед громадян та збирають інформацію для планування заходів з охорони громадського порядку.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУ Національної поліції у Волинські області Петро Шпига додав, що кількість правоохоронців вираховували, беручи до уваги кількість заходів, які передбачені. У великих містах області збільшили кількість слідчо-оперативних груп із двох до п’яти, щоб у разі необхідності була можливість швидко зреагувати на «кримінальні» виклики.