Першим заступником Гунчика може стати юрист із «Богдана»

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пропонує призначення своїм першим заступником замість Сергія Кудрявцева юриста Олександра Степанцова.

Про це він заявив під час прес-конференції у вівторок, 29 грудня.

Гунчик зазначив, що працював із Стенпанцовим та довіряє йому. Посадовець працюватиме над залученням інвестицій, міжнародним співробітництвом та іншими напрямками. Також Гунчик заявив, що попередній перший заступник Сергій Кудрявцев працював добре, однак змушений був піти через партійне рішення ВО «Свобода».

Ще у липні Степанцова призначили радником Гунчика. Він народився у 1973 році, мешкає у Луцьку, закінчив Львівський інститут Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та Волинський державний університет імені Лесі Українки – «Правознавство». Працював у правоохоронних органах та приватних структурах. Був на посаді головного спеціаліста ВОТВ Антимонопольного комітету України. З 2005-го ‒ начальник юридичного управління ВАТ «Луцький автомобільний завод», з 2009-го працював на такій же посаді на ДП «Автоскладальний завод №1» Акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».