Луцьк: ціни на ялинки

Цьогоріч прикрасити домівку лучанам пропонують соснами, ялинками та просто колючими букетиками, розмір і вартість яких представленні також на різні смаки.

Чималий вибір новорічних дерев представлений поблизу «Варшавського ринку» навпроти гіпермаркету «Там Там». Ялинки продають від ранку і аж до самого вечора й обіцяють підібрати деревце для кожного, ‒ пише Район.Луцьк http://lutsk.rayon.in.ua/

Тут можна знайти невеличкий і новорічний букетик за 15 гривень, і велику ялинку, яка обійдеться у півтисячі гривень.

З Камінь-Каширського до Луцька привезли ялини та сосни, що мають різноманітні цінові категорії. Великі ялинки, вистою понад більш три метри, продавці оцінюють в 460 гривень. Трохи менші – метр-півтора – коштують 100–120 гривень. Сосни можна придбати дешевше, їхня вартість, залежно від розміру, коливається від 90 до 200 гривень.

На початку ялинкового ринку можна знайти сосни і дешевші – півметрове деревце обійдеться всього у 50 гривень, а сосни, що мають метр-півтора, продають за 70–100 гривень. Продавець розповідає, що ціна залежить від висоти та пишності дерева.

Можна знайти ялини і за 80 гривень, проте вони будуть не надто високими – всього один метр. А двометрову ялиночку можна купити за 150 гривень. Аби деревце було зручно ставити у квартирі, для нього можна придбати і ковану підставку, що також обійдеться у 150 гривень.

Кому великих дерев не хочеться, можна купити і маленькі, спеціально виготовленні з гілок. Вони мають вигляд справжнього деревця. Вартість такого коливається від 40 до 100 гривень.

Для тих, хто хоче зекономити, можна знайти і мало бюджетний варіант, зокрема невеличкий віночок з ялинових гілок можна купити за 30 гривень, а колючий букетик ‒ всього за 15 гривень.