Луцьк: відтепер вхід у податкову – за записом

У приміщенні Головного управління ДФС у Волинській області і Луцької ОДПІ посилили пропускний режим. Відтепер відвідувачі мають попередньо записатися. Заходи запровадили задля уникнення надзвичайних ситуацій та з метою забезпечення безпеки працівників.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Працівники ГУ ДФС Волині потрапляють в адмібудинок лише за наявності відповідних електронних карток та службових посвідчень, а відвідувачі установи – лише за попереднім записом, або після процедур узгодження з керівництвом ГУ ДФС Волині.

Допуск відвідувачів до адмінприміщення ГУ ДФС Волині фіксується в окремому журналі, а орієнтовний список відвідувачів формується напередодні і передається оперативному черговому.

Головне управління ДФС у Волинській області звертається до платників податків та представників громадськості з проханням з розумінням поставитися до запроваджених умов пропуску в адмінбудівлю та при потребі відвідати працівників органів ДФС Волині повідомити про такий візит посадову особу заздалегідь.

В ГУ ДФС Волині наголошують, що такий пропускний режим не стосується відвідувачів Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ.