Ковель: студенти створили молодіжний волонтерський центр

У Ковельському промислово-економічному коледжі створили молодіжний волонтерський центр.

Про це інформує ВОДТРК.

Студент-першокурсник Владислав Голечко зареєстрував самохідний пристрій, завдяки якому зібрав гроші для онкохворого хлопчика. А його друзі нещодавно відвідали Голобський дитячий будинок-інтернат, особливість якого в тому, що тут постійно перебувають хлопці віком від 7 до 35 років. Усі вони вимагають догляду, не піддаються навчанню і мають певні фізичні й розумові вади. Усім необхідним їх забезпечує держава. Декого родичі забирають на кілька днів додому, дехто батьків не знає зовсім.

Педагоги вчать вихованці інтернату готувати, рахувати, тощо. Майже всі вони працюють у власному господарстві. У будинку-інтернаті розробили реабілітаційну програму, згідно з якою з підопічними повинні займатися відповідні спеціалісти. Але їх не вистачає, так само, як і деякого матеріального забезпечення.

«Ми б хотіли караоке систему, адже багато наших вихованців люблять співати, також у нас дуже мало комп’ютерів і навіть не всім вистачає шкарпеток», − розповів вихователь Голобського дитячого будинку-інтернату Петро Наумчик.

Учасники молодіжного волонтерського центру подарували вихованцям Голобського дитячого будинку-інтернату м’які іграшки, цукерки і печиво, а також організували новорічну програму.