Волинські волонтери повезли чергову допомогу на фронт

Дитячі малюнки, власноруч виготовлені паперові ялинки, ангелики та новорічні дзвоники зі словами «Дорогий солдате, повертайся живим!» сьогодні, 28 грудня, повезли волонтери центру «Серце патріота» в зону АТО.

Це, напевне, найважливіший вантаж, який доставлять бійцям під час ювілейної – 100-тої поїздки, – повідомляє IA ZIK з посиланням на центр «Серце патріота».

За словами керівника волонтерського центру Сергія Балицького, «у сотій поїздці по графіку маршруту у «Серця патріота» головний пункт призначення – військовий госпіталь, що у Сіверодонецьку Луганської області». Туди везуть медикаменти, перев’язувальні матеріали, 10 інвалідних візків та ковдри. Ці речі вдалося отримати в рамках гуманітарної допомоги з Німеччини. Також у графіку маршруту – 29 блокпост та 81-ша бригада.

У цю поїздку також їде співзасновник українсько-німецької благочинної організації «Серце для України» Ігор Климчук. Вже понад рік вони співпрацюють з «Серцем патріота». Саме завдяки Ігорю Климчуку та його колегам в зону АТО постійно доставляється благодійна допомога з Німеччини.

«Наша організація знаходиться в німецькому місті Бремен. Разом із «Серце патріота» цього разу ми веземо допомогу в благодійну організацію «Вітчизна», яка знаходиться у Краматорську і займається проблемами сімей бійців АТО та переселенців. Другу частину вантажу доставлять у департамент охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації. Працівники цього департаменту звернулися до нас із проханням допомогти з медичним оснащенням лікарні, яка була тимчасово дислокована з Луганська у «зелену зону» в місті Северодонецьк. Евакуація лікарні відбувалася в екстрених умовах. Відповідно, практично все устаткування залишилося на базі основного приміщення», – розповідає Ігор Климчук.

У Краматорськ «Серце для України» за останній місяць надає вже другий транш допомоги. Перший відправили поштою близько місяця тому. В загальному – це близько тонни благодійного вантажу. А це – жіночий та чоловічий одяг, іграшки, а для бійців – теплі речі та засоби особистої гігієни.

«Сьогодні дуже важливо надавати психологічну підтримку бійцям. Тому дитячі листи для бійців, які ми передаємо з усіх куточків Волині, – це свого роду талісман. Багато-хто з солдатів носить їх постійно з собою у внутрішній кишені», – каже Ігор Климчук.