Володимир: вимагають заборонити салюти на Новий рік

Лише за декілька днів перші петиції адресовані Володимир – Волинській міській раді зібрали необхідні для розгляду 150 підписів мешканців міста.

Про це повідомляє Волинь Світ.

Так, знайти підтримку у громади вдалося петиціям щодо «Заборони салютів та феєрверків на Новий рік» та «Вирішення проблеми освітлення пішохідних переходів».

«Усім відомо, які втрати понесла 51 бригада з Володимира-Волинського, а також добровольці із нашого району. У зв’язку з цим, варто ввести заборону салютів у Новий рік так, як це зробили в місті Тернополі. До цієї петиції особливо варто привернути увагу молоді, яка часто не розуміє, що салюти недоречні в час, коли на Сході йде війна. Людям, які повернулись з війни ці звуки асоціюються з тривогою, болем та небезпекою» – зазначила автор петиції «Заборони салютів та феєрверків на Новий рік» Анжела Серьогіна.

Своєю чергу, автор петиції щодо «Вирішення проблеми освітлення пішохідних переходів» Владислав Зінкевич звертається до міської влади Володимира-Волинського з пропозицією передбачити у бюджеті міста кошти на освітлення хоча б найбільш небезпечних переходів.

Тепер Володимир-Волинський міський голова не пізніше ніж через три робочі дні має направити петиції на розгляд до постійної комісії Володимир-Волинської міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності.

У разі отримання висновку або рекомендації від постійної комісії щодо електронної петиції, з метою вирішення питань порушених у петиції чи врахування поданих у ній пропозицій міський голова видає доручення, розпорядження у межах своїх повноважень чи виступає суб’єктом подання проекту рішення Володимир-Волинської міської ради, виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.