Суд відпустив міністра режиму Януковича

Солом’янський районний суд міста Києва відмовився продовжувати термін запобіжного заходу щодо екс-міністра юстиції Олени Лукаш, а також повернув їй заставу та закордонний паспорт.

Про це повідомив колишній голова АП Андрій Портнов на своїй сторінці у Facebook, – передає УНН.

“…Держава повністю повертає заставу і закордонний паспорт. З сьогоднішнього дня Олена більше не обмежена в пересуваннях і може виїхати за кордон.

Рішення суду … оскарженню не підлягає”, — написав Портнов та додав фото рішення суду.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва застосував до екс-міністра юстиції Олени Лукаш, підозрюваної у розкраданні і службовому підробленні, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і як альтернативу визначив заставу 5,115 мільйона гривень, яку практично одразу вніс народний депутат Вадим Новинський.

Апеляційний суд Києва 17 листопада частково задовольнив скаргу екс-міністра юстиції Олену Лукаш щодо міри запобіжного заходу. Так, суд застосував до екс-міністра запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном до 29 грудня 2015 року включно з визначенням застави в розмірі 2100 мінімальних заробітних плат, що становить 2,5 мільйона гривень з урахуванням вже сплаченої суми застави.