Волинь: бійцям АТО пропонують об’єднати ділянки для забудови

Більшість бійців АТО, які отримали землю, не зможуть самотужки звести на ній дім.

Волинські будівельники пропонують їм об’єднати ділянки під будівництво багатоповерхівок, в яких  родинам вояків дадуть безкоштовні квартири. Це лише одна з пропозицій, яку в Луцьку обговорювали на форумі підприємців і влади, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

На заклик обговорити стосунки влади і бізнесу відгукнулися і дрібні підприємці, і великі компанії, і навіть іноземні інвестори.

Послухати було про що, а от відповідати – нікому. Попри декларовані урядом реформи, запевняють підприємці, ні прозорості, ні полегшення бізнес не отримав.

Не поменшало і перевірок. У своїх офісах бізнесмени навіть окремі кабінети для перевіряльників облаштували. Та, попри усе, волинський бізнес демонструє  соціальну відповідальність. Будівельники, до прикладу, пропонують як одночасно і галузь пожвавити, і квартирне питання учасників АТО вирішити. На розданих сотках самотужки збудуються хіба одиниці. Якщо ж ці ділянки об’єднати, компанія зведе багатоповерхівку в обмін на безоплатне житло бійцям у ній.

“У війну, коли країна воює, треба будувати житло, створювати робочі місця, платити податки і давати житло атошникам”, – каже керівник однієї з будівельних компаній Руслан Вайман.

Бійці АТО на таку кооперацію погодилися. Підтримати соціальний проект пообіцяла і обласна влада.

Підприємці  домовилися створити бізнес-клуб для уніфікації своїх проблем. А місцева влада відкриває бізнес-приймальню аби допомагати ці проблеми вирішувати.