Володимир: знову перенесли суд у справі бійця 51-ї бригади

Відбулось дванадцяте засідання у справі бійця 51-ої бригади Максима Силюка. Хлопця звинувачують у самовільному залишенні військової частини.

Судове засідання тривало у Володимирі-Волинському у п’ятницю, 25 грудня, – пише Громадське. Волинь.

«Сьогодні мали допитати одного із свідків обвинувачення. Проте, він не був попереджений прокуратурою», – зазначив адвокат обвинуваченого Василь Нагорний.

Судове засідання перенесли на січень 2016 року, адже, за словами військового прокурора Олега Балакунця, прокуратурі необхідний час, щоб дослідити докази.

Нагадаємо, 24-річного Максима Силюка судять за те, що він минулого року (з 7 вересня по 24 грудня та з 5 по 31 січня 2015 року) самовільно залишив військову частину. Сам хлопець вини не визнає і стверджує, що бійців після повернення з АТО командування частини розпустило по домівках.

У військового були вагомі сімейні обставини, у зв’язку з якими його повинні були б відпустити додому. Окрім того, є багато запитань, як хлопець взагалі потрапив в АТО, адже за станом здоров’я він не мав би служити.

Період, за який Максиму та його товаришам інкримінують самовільне залишення частини, випадає на доволі складний час, а особливо складний для 51-ї бригади. Йдеться про час після розстрілу українських військових в Іловайському котлі. Ситуація у частині була доволі напруженою, адже їхня бригада, яку охрестили «бригадою смертників», чи не єдина в Україні, котра від початку АТО зазнала таких значних втрат.