У Луцьку хочуть визначити «зону зупинок»

У Луцьку збирають підписи на підтримку позначення 30-ти метрової зони зупинки маршрутних транспортних засобів, що сприятиме кращій орієнтації водіїв під час паркування, а для поліції спростить виявлення порушення.

Таку петицію зареєстрував Ігор Адамчук на сайті Єдиної системи місцевих петицій 24 грудня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

«Згідно з ПДР 15.9. (е ), зупинка забороняється )ближче 30 метрів від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає ‒ ближче 30 метрів від дорожнього знака такої зупинки з обох боків.

Тому пропоную: позначити закінчення такої 30-ти метрової зони з обох сторін вертикальними лініями (можливо жовтого кольору) для кращої орієнтації водіїв під час паркування, та для поліції, для виявлення порушення (стоянка в 30-ти метровій зоні зупинки маршрутних транспортних засобів)», ‒ написав автор петиції.

Як відомо, за інформацією очільника луцьких патрульних поліцейських Антона Цюцюри, найчастіше порушення у місті – це неправильне паркування. Так, за перших 5 днів патрулювання зафіксували вже 104 таких порушення.