Історія від волонтера: додому… через 107 днів

Через 107 днів після важкого поранення додому повернувся волинський воїн Віктор Качула.

Про це у соціальній мережі Facebook написала волинська волонтерка Наталія Попова.

Волинянин Віктор Качула після важкого поранення та лікування через 107 днів повернувся додому із дружиною Любов’ю.

Подаємо допис волонтерки без змін та редагування:

«До рідного села Ветли повертається Віктор Качула разом з дружиною Любою! Через 107 днів після важкого поранення не сумісного з життям.. Це велика подія для його родини – а у Віті 6 дітей і один онук!! Це перемога перш за все наших лікарів!!перемога медичних волонтерів і благодійників…

Поранено 48-річного бійця з 24 бригади Качулу ще 9 вересня… ТРИ страшних дні в Новоайдарівській лікарні .. ЗУПИНКА СЕРЦЯ під час операціі.. 25 днів у Харківському шпиталі, 51 день в інституті Шалімова , 28 днів у Київському шпиталі. 11 найскладніших операцій: видалена частина внутрішніх органів, неодноразові пересадки шкіри, стентування та розблокування судин, стоми з вивідними трубками.. 107 днів випробувань… Він витримав, не впав духом, не скиглив на долю… Віктор при мені відмовлявся від знеболюючих, бо боявся звикнути… Не знаю, чи це було б реально, якби з ним поруч весь цей час не було коханої дружини- Любові Степанівни… Неймовірно любляче подружжя Качул разом вже 26 років.. Душа в душу. Як голочка з ниточкою, усюди разом. Хотіла в Києві забрати Люду відпочити, відволіктися, переключитися- відмовилася:”Як же Вітя? Не дай Господь, без мене щось станеться.. Ніколи собі не пробачу..”

Отак і пробула Любочка по шпиталям та лікарням понад 100 днів біля ніг важкопораненого чоловіка.. Ніколи не бачила іі в смутку- завжди привітно посміхається і всім допомагає… Навіть коли ми спізнилися на Ковельський потяг ((- київські пробки, і сумки, і костилі… І інше..(( …. Любочка не дала мені розплакатися:”То певно нам Господь дає кращу путь на наступному потязі!” Ось така вона, наша неймовірна волинянка Любов Степанівна.. Вітіна Любов..

А мрії на найближчі дні у подружжя різні !) Вітя дуже хоче справжнього шашлика зі свіжини і мріє про рибалку, а Люба недочекається, коли візьме на руки єдиного онука!!

Чекають на Новий рік діточок )).

А ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ КАЧУЛИ ЗНОВУ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО КИЄВА… Після відпочинку вдома вже заплановано наступні операціі..

Хочу побажати цій неймовірній багатодітній сім’ї щастя, здоров’я, Божого благословення… Нехай всі випробування залишаться позаду..

Дякую і бажаю щастя в наступному році всім благодійникам… Завдяки вам сім’я пораненого була фінансово захищена і не витратила жодної копійки!!

Окремий уклін команді волинських волонтерів, які збирали для Віті кошти , проводили акції, концерти та розпродажі, шукали рідкісні ліки.. Команді Харківських і Київських волонтерів, що підтримували в шпиталях… Храни вас, Господи…

Всім миру… Всіх з НОВИМ РОКОМ, НОВИМ ЩАСТЯМ!!»

Підтримати пораненого можна, переказавши кошти на картку «Приватбанку» № 4149 4978 2606 8993 Качула Віктор.