«Гунчикоптимістів» поменшало

З 21 опитаного експерта на Волині, які оцінювали роботу голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика  в 2016 році, 19% обрали варіант «важко відповісти», 43% – незадовільно, 38% – задовільно, а «добре» не зазначив жоден експерт.

Про це йдеться у звіті за підсумками опитування 21 експерта, який презентував представник Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Володимир Павлюк у п’ятницю, 25 грудня.

У 2014 році оцінки для Гунчика були такими: 5% – добре, 15% – задовільно, 55% – незадовільно, важко відповісти – 20%, власний варіант – 5%.

Серед недоліків роботи Гунчика назвали недостатню відкритість, проблеми у комунікації із громадськістю, відсутність чіткого плану роботи стратегії та інші чинники.

Також на 2016 рік експерти прогнозують посилання впливу Ігоря Палиці на райони Волині, загострення боротьби між «Континіумом», «Укропом», ОДА та обласною радою, важке об’єднання територіальних громад, вибори до ВРУ по округу №23, а частина експертів називає дострокові парламентські вибори загалом.