Терористи відступили з Комінтернового

Незаконні збройні формування повністю залишили селище Комінтернове Донецької області.

Про це пише УНН з посиланням на прес-центр АТО.

У прес-центрі АТО зазначили, що завдяки ефективній співпраці керівництва АТО та міжнародних спостерігачів, оперативному інформуванню громадськості про перебіг подій та суворому дотриманню українськими підрозділами умов припинення вогню контрольовані владою Російської Федерації бандформування відступили.

“Спочатку вони поспішно відвели з н.п. Комінтернове всю техніку та важке озброєння, а потім селище поступово залишили й самі члени незаконних збройних формувань”, – йдеться у повідомленні штабу.

У штабі АТО також поінформували, що володіння н.п. Комінтернове з воєнної точки зору немає ані стратегічного, ані оперативного значення. Навпаки, бойовики в ході провокації планували знищити разом із підрозділами ЗСУ мирних мешканців, вщент зруйнувавши селище вогнем реактивних систем залпового вогню та артилерії.

Крім того, у штабі АТО запевнили, що ситуація на підступах до Маріуполя повністю контролюється українськими захисниками.

Нагадаємо, 22 грудня зафіксовано факт зайняття бойовиками населеного пункту, який розташований у так званій “сірій зоні” поблизу Маріуполя, перебування у якій збройних підрозділів заборонено вимогами Мінських домовленостей.