На Волині краще працювати, ніж на Дніпропетровщині, – Пилипюк

Для компаній групи «Модерн-Експо» краще працювати на Волині, ніж на Дніпропетровщині, бо у нашій області повертають ПДВ, а там за це вимагають «відкати», – каже співвласник підприємства Петро Пилипюк.

Про це він розповів під час форуму «Волинь: бізнес, відповідальність, взаємодія» у четвер, 24 грудня.

Пилипюк вважає, що на Волині ситуація дещо краща, ніж в деяких інших регіонах України. Попри це він зазначив чимало проблем для бізнесу, які нині існують в усій країні.

Зокрема Пилипюк згадав про проблему корупції: «Чим більше говорять про боротьбу із корупцією, тим більше зростає корупція». Підприємець каже, що його бізнес працює чесно, але доводиться конкурувати із компаніями, які не завжди дотримуються законів.

Аби покращити економічне становище, Петро Пилипюк виокремив такі напрямки роботи: забезпечення законності та однакових «правил гри» для всіх, збільшити конкуренцію на ринку праці, проведення опитування підприємців щодо задоволення/незадоволення роботою різних органів влади й неофіційних корупційних «тарифів», створення Агентства розвитку регіону із спеціалістами, яким забезпечують достойні зарплати за кошти меценатів, вихід на європейські ринки, залучення додаткових інвестицій.