Корбана із автоматниками повезли до Києва

Лідера партії УКРОП Геннадія Корбана повезли до Києва у супроводі шести автобусів автоматників на примусове медичне обстеження. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила адвокат політика Оксана Томчук, – пише ТСН.ua.

При цьому, за її словами, вчора ввечері Корбану було надано виклик на проведення медичної експертизи, яка мала відбутися в Дніпропретровську у четверг, 24 грудня, о 9:00. Лідер УКРОПу прибув до установи, але його не осбстежили, а представники прокуратури повідомили, що постанова про проведення експертизи скасована, а експертиза призначена в Київському іституті експертиз і він мусить там бути у четвер до 18:00.
“Оскільки дістатися до Києва за цей час не можливо ні літаком, ні потягом, ми дали телеграмму і я особисто зв’язалась з керівником слідчої группи Макєєвим, з яким погодила питання переносу і узгодження дати експертизи. Доречі, повідомивши про те, що ми згодні. Слідчий погодився і сказав, що набере трохи згодом щоб визначитись з датою, але потім з зв’язку зник”, – написала Томчук.
Але впродовдж дня Дніпровський суд Києва розглянув і задовольнив клопотання про примусове медичне обстеження і примусовий привід Корбана. При цьому, за словами Томчук, клопотання розглядалося без участі захисту політика.

Раніше увечері в четвер у квартиру до лідера партії УКРОП Геннадія Корбана увірвалися озброєні спецпризнаценці.