На Волині відкрили меморіальні дошки Героям

У селі Замличі Локачинського району відкрили меморіальні дошки випускникам загиблим Героям АТО Григорію Савчуку та Ігореві Упорову (на фото).

Про це повідомили у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

“Століттями Україна виборювала право на самостійність та незалежність і в 21 столітті ця боротьба триває”, ­– наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик під час скорботних урочистостей.

“Ми не могли навіть уявити, що через 70 років після завершення Другої світової війни, коли відбуватиметься процес інтеграції держави в Європу, нашим землякам доведеться зі зброєю в руках боронити свою землю. І від кого? Від того, хто десятиліттями називав себе братом! Дуже шкода, що доводиться віддавати молоді серця у війні. 150 волинян полягло на Сході. Тисячі несуть там службу. Тих, хто не повернувся, не маємо права забувати. Їм – шана і вічний спокій”, – додав він.

Окрім того, голова облдержадміністрації зачитав рішення Замличівської сільської ради від 15 грудня цього року про передачу у власність квартири дітям загиблого учасника АТО Григорія Савчука. Дві доньки та син Героя отримали з рук Володимира Гунчика ордер та ключі від квартири у Луцьку навул. Іващенка.