Волинські хитрощі: власники статусу учасника АТО прописалися в Шацькому районі

У Шацькому районі, щоб отримати земельні ділянки, «додатково прописалося» майже 200 учасників АТО.

Про це стало відомо під час зустрічі голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика та голови Волиньради Ігоря Палиці з волонтерами 23 грудня.

«По Світязю я дав команду в першу чергу виділити земельні ділянки мешканцям Шацького району», – повідомив Гунчик.

Він підкреслив, що це стосувалося 1 і 2 черг подання заяв на землю. Він розповів, що після першої хвилі заяв на землю він дав доручення начальнику Держгеокадастру у Волинській області Василю Василенку забезпечити ділянками усіх мешканців Шацького району, які подали заяву. Проте між цими двома «хвилями» до Шацького району приписалися ще близько 200 бійців, які бажали отримати землю саме там.

«І за 5 метрів від берега, не дай бог далі», – сказав Гунчик. «Там є «відомі прізвища», які прописалися у районі місяць-два назад», – додав Гунчик.

Зараз військовий комісаріат займається переперевіркою цих учасників АТО. Губернатор також повідомив, що вчора дав згоду на виділення 160 ділянок у Шацькому районі. 20% залишать для жителів Шацького району, решта для інших військовослужбовців. До слова, Гунчик додав, що деякі військовослужбовці вже мають по 5 ділянок, то необхідно створити одну спілку учасників АТО, яка б контролювали це питання.

«Зловживанння тільки через те, що немає координації дій», – підсумував Гунчик.