Волинь: депутата не пустили в облраду

У вівторок, 22 грудня, депутат Волинської обласної ради, екс-голова облдержадміністрації Володимир Бондар не зміг потрапити на засідання бюджетної комісії, членом якої він є.

Як розповів обранець громади, невідомі люди вимагали у нього посвідчення, але він відмовив їм у зв’язку з тим, що ті не представилися. Тож, чоловіки його не пропустили, ‒ пише ВолиньPost.

«Мене звати Борис, виконую функції охорони. Справа в тому, що ця людина проходить в приміщення і каже, що вона депутат, але ж належних документів вона не показує і каже, що вона з собою їх не має. 20 років сюди вже проходить, ніколи не показувала і показувати не буде», ‒ пояснив чоловік, який, за його словами, виконує функції охорони.

Як повідомляють у прес-службі поліції Волині, до чергової частини Луцького відділу поліції зателефонував депутат обласної ради та повідомив, що його не пускають на засідання бюджетної комісії, яка проходить у приміщенні Волинської ОДА.

За викликом на місце події виїхали наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група міського відділу поліції. Станом на 13:00 годину правоохоронці працювали на місці події.