У сімʼї Башкаленка знайшли дві квартири в Києві

Дружина колишнього голови Волинської ОДА Олександра Башкаленка Людмила Башкаленко у 2013 році стала власницею двох квартир в житловому комплексі «Златоустівський» у Києві.

Про це йдеться на сайті «Гарна хата», ‒ повідомляє видання Четверта влада.

Колишній голова Волинської ОДА Олександр Башкаленко пропрацював на посаді менше місяця: 5 лютого 2014 року Віктор Янукович призначив його головою ОДА, а вже наприкінці лютого посадовець склав повноваження після народної люстрації на Луцькому Майдані. Ще до цього з 2010-го до лютого 2014 року Олександр Башкаленко працював першим заступником голови Волинської облдержадміністрації.

З 2008 року Олександр Башкаленко був головою Волинської обласної організації «Партії регіонів», а з 1992 р. займався підприємницькою діяльністю. Очолював мале підприємство «Літа», ТзОВ «Стиль плюс» та ТзОВ «Екопрод», яке згодом очолила його дружина – Людмила Башкаленко.

Компаньйоном Людмили Башкаленко є екс-керівник луцької міської організації Партії регіонів, колишній керівник Інспекції із захисту прав споживачів у Волинській області Іван Смоленг, який також був депутатом Луцької міської ради минулого скликання.

Квартири Башкаленків Київ

У своїй декларації за 2012 рік, оприлюдненій у квітні 2013 року, Олександр Башкаленко вказав власні доходи обсягом 108 470 грн та доходи сімʼї ‒ 976 110 грн. Уже тоді сімʼя Башкаленків володіла квартирою площею 240,3 кв. м. у Києві.

Квартири Башкаленків Київ (2)

За даними «Гарної хати», Людмила Башкаленко оформила право власності на дві квартири в елітному житловому комплексі «Златоустівський» 15 та 21 серпня 2013 року. Житловий комплекс на Дмитрівській, 75 ввели в експлуатацію в червні 2013-го.

На сайті оголошень з продажу нерухомості 2-х кімнатна квартира «під ключ» у цьому будинку вартує 130-170 тисяч $.

Квартири Башкаленків Київ (3)

У Олександра Башкаленка є двоє синів Костянтин та Олександр, які, за даними, ЗМІ живуть у Києві та навчалися в Інституті міжнародних відносин, що за 6 хвилин їзди від житлового комплексу.

Квартири Башкаленків Київ (4)

Сам же екс-голова ОДА Олександр Башкаленко не захотів спілкуватися з журналістами, почувши питання про квартири.

«Я вже приватна особа, які питання. Ви дивилися її особисту декларацію? Дивилися? Подивіться, там все написано і ви не будете задавати питань. Вона протягом 7 років подає декларацію в податкову. І тоді в вас не буде питань», – зазначив Олександр Башкаленко і кинув слухавку.