У полоні в терористів перебувають 140 військових

Під час зустрічі контактної групи у Мінську українська сторона поінформувала, що наразі в полоні бойовиків залишаються 140 українських військових, і з цього питання продовжується робота.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко, – передає УНН.

“Ми представили повну інформацію про роботу по всім нашим намаганням звільнення всіх полонених (згідно уточненої інформації від СБУ в цьому списку 140 українців), серед яких багато з важкими пораненнями і хворобами. Ми не полишаємо зусиль звільнення героїв ще цього року і працюємо в цьому напрямку. Дуже хочемо позитивних новин для родин наших героїв, думаю, шанс є. Хоча все дуже важко: продовжується спроба занизити кількість заручників з боку бойовиків, немає конкретики щодо звільнення, конкретної дати”, – зазначила Геращенко.

Вона також додала, що за останні місяці з полону вдалось звільнити близько 50 українських військових.

Нагадаймо, у питанні звільнення полонених на зустрічі в Мінську 22 грудня зрушень не було, проте вдалося обговорити проблему розшуку зниклих безвісти.