Охоронець: Бондарю не перешкоджали пройти в облраду

Розгортається скандал навколо інциденту, коли депутат Волиньради Володимир Бондар (на фото) заявив, що йому перешкоджали потрапити в будівлю ради.

Представник охоронної фірми Борис Стецюк, який, власне, і спілкувався із депутатом, розповів Інформаційному агентству Волинські Новини, що на центральному вході в приміщення зібралася чимала кількість людей, вони хотіли пройти в приміщення, показували свої документи.

Володимир Бондар проходив, оминаючи охорону та не показуючи посвідчення чи інших документів. Стецюк звернув його увагу на те, що потрібно підійти до охорони та показати посвідчення чи документ, що засвідчує особу. На це депутат відповів «я ніколи, заходячи сюди вже 20 років, не показував, не показую та не буду показувати посвідчення, я йду у своїх справах і Вас це не стосується».

Охоронець зауважив на це: «проходьте, але наступного разу, якщо прийдете без посвідчення, то не зайдете сюди». Депутата, розповідає Стецюк, це дуже обурило, тож, вже пройшовши коридором, він повернувся та включив свій телефон, сам прокоментував ситуацію та почав вести відеозапис, говорячи «а тепер спробуйте мене не впустити».

Окрім того, Володимир Бондар викликав наряд поліції та повідомив представникам ЗМІ, що його не впускають на засідання постійної комісії облради.