Серед волинських депутатів 11 – без роботи

На Волині за результатами виборів обрано 740 депутатів. Значна частина з них не має вищої освіти. Також серед обранців громади є і непрацюючі.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

За даними дослідження Жіночого консорціуму України на Волині нині обрано 740 депутатів. Результати роботи проекту «Гендерний моніторинг місцевих виборів» Консорціуму показують образ новообраного депутата місцевих рад Волині. Загалом це людина близько 40-ка років, яка має вищу освіту та життєвий досвід. Та не всі депутати підлягають під цей впевнено-мудрий портрет.

Як повідомила експертка проекту у Волинській області Наталія Рябушенко, найстарші депутати перебувають у районних радах. Так, найстаршим на Волині є депутат 1948 року народження, 1950 року народилася найстарша жінка-депутат. Та є й дуже молоді. Наймолодшим відповідно є депутат-чоловік 1991 року народження, наймолодша жінка-депутат – 1992 року. «Це абсолютно різні покоління», – зазначає експертка.

Зовсім не усі депутати мають також і вищу освіту. З 740 осіб, 621 навчався у виші. 16 мають середню спеціальну освіту, 62 – професійно технічну, і 41 – середню.

Та найцікавіше, що серед депутатів знайшлися й безробітні.

«Хто ці благодійники? Які, не маючи заробітку на прожиття, пішли безкоштовно служити громаді? Таких за даними дослідження виявилося 11 осіб, з них 6 – свободівці», – зазначає видання.

  1. Волинська обласна рада: свободівці Анатолій Вітів та Андрій Бадзюнь.
  2. У Луцькій міській раді: свободівець Микола Федік
  3. Ковельська міська рада: Дмитро Савосін («Сила людей»), Віра Федосюк («Батьківщина»), Ірина Роїк (БПП «Солідарність»), Володимир Косцьовят («УКРОП»), Володимир Бичик («Свобода»).
  4. Нововолинська міська рада: свободівці Вадим Киричук та Ірина Франчук.
  5. Володимир-Волинська міська рада: Володимир Заєць (Радикальна партія Олега Ляшка)