Луцьк: за циганами на автостанції наглядатимуть патрульні

Маршрути патрулювання луцьких поліцейських наблизять до автостанції №1.

Про це йдеться у відповіді Луцькради на петицію, у якій лучани просили вирішити питання з циганами на автостанції. Пропозицію опублікував Роман Сидорук, ‒ пишуть Хроніки Любарта.

«Пропоную негайно вирішити питання циган на автостанції! Їх там інколи в години «пік» буває більше, ніж пасажирів. Соромно за Луцьк перед гостями міста і самому неприємно. Поки придбаєш квиток ‒ тричі підійдуть, і добре як діти, бо ходять дорослі, здорові і ледащі!» ‒ йдеться у документі.

Своєю чергою луцька влада запевнила, що поліція неодноразово мала бесіди виховного характеру з особами ромської національності на території АС №1. Зокрема правоохоронці наголошували на недопустимості антигромадської поведінки в житті та побуті.

Крім того, у відповіді Луцькради йдеться про те, що малолітніх осіб, які просили милостиню та перебували без батьків, направляли до притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації, а їхнім батькам за місцем проживання направляли подання для притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню малолітніх дітей).

Також влада міста запевнила, що працівники поліції і надалі будуть проводити заходи щодо виявлення названих осіб, та пообіцяла, що маршрути патрулювання поліцейських наблизять до території АС №1.