Депутати розбираються із черговим волинським КП

Продовжити термін дії контракту з директором «Агенції розвитку Єврорегіону «Буг» Іриною Ітані до 1 березня наступного року рекомендували члени постійної комісії облради. Доцільність існування установи протягом цього часу вирішать представники тимчасової контрольної комісії.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій 22 грудня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Термін дії контракту з директором комунальної установи «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» Іриною Ітані закінчується 31 грудня, тож депутати розглядали питання про продовження терміну дії контракту.

Як повідомила заступник начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради Мирослава Якимчук, відділ пропонує продовжити термін дії контракту до 1 березня 2016 року.

Посадовець зазначила, що 8 грудня була створена тимчасова контрольна комісія облради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ та міст області. Тоді вирішили продовжувати терміни дії контрактів з керівниками таких установ до 1 березня 2016 року (на перший квартал року).

Так, депутати планують ознайомитися з роботою установ та підприємств, перевірити їхню діяльність та з’ясувати, чи є доцільність в існуванні тієї чи іншої установи. Після перевірок вирішуватимуть питання щодо реорганізації чи об’єднання установ тощо. Після 1 березня питання розглянуть знову вже із врахуванням висновків тимчасової контрольної комісії.

Своєю чергою, Ірина Ітані повідомила, що «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» була створена у 2010 році та не отримує фінансування. Наразі, з її слів, розроблено 31 міжнародний проект, 2 з яких здобули перемогу (на загальну вартість 1,05 мільйона євро). Один з проектів стосується реконструкції будинку сільського клубу у селі Михлин Горохівського району, на стадії реалізації перебуває проект зі створення єдиної фермерської мережі.

Члени комісії підтримали продовження терміну дії контракту до 1 березня 2016 року.