Патрульна поліція в Луцьку: запаркованих машин менше, валютники вистояли

Уже другу добу спокій та порядок у Луцьку забезпечують патрульні поліцейські.

19 грудня 165 чоловіків та жінок склали присягу на Театральному майдані, а ввечері відправилися на перше чергування.

У неділю, 20 грудня, користувачі соцмереж головно висловлювали підтримку поліцейським та дякували за розчистку вулиць міста від транспорту, який паркувався на проїжджій частині у місцях, де це заборонено. Писали й про те, що через парковку біля магазину “Панно” авто поліції не видно валютників.

21 грудня ситуація дещо змінилася. Ринки сьогодні не працюють, тому поліцейські перебралис в центр міста, де суттєво розвантажили проспект Волі, щоправда станом на 14:00 їхні руки не дісталися вулиці Винниченка.

Знову працюють біля “Панно” валютники. Можливо, через те, що біля магазину не має авто патрульних.

Довелося поспілкуватися з патрульними адвокату Василю Нагорному, який описав події в Fаcebook:

 

Машина стояла на пр. Волі, 6 де приміщення “Федерації профспілок ” та “Приватбанку”. Єдине місце, між зупинкою і забороняючим знаком на пр.Волі ( 30 метрів), де можна поставити машину. Дивлюсь приїхало 4 машини поліцейських і ходять переписують номера машин. Підійшов поліцейський, очі чомусь люттю налиті:
– Ваша машина?
– Так.
– Заберіть її звідси…
– Я щось порушив?
– Так, тут не можна, тут дві полоси, з двома “сплошними”…
– Знаку забороняючого ж не має?
– Нам поступив виклик від громадян, що треба розгрузити проспект Волі…
– То ви вважааєте, що саме я перешкоджаю руху транспорту, поставивши машину в дозволеному Правилами місці?
– Я протокол на вас не складаю…
Підійшов інший поліцейський, дуже чемний, з добрими очима. Питаю:
– Я щось порушив?
– Ні, але якщо можете переїдьте…
– Це прохання допомогти вам чи вимога?
– Прохання…
Я, як добропорядний громадянин, який хоче допомогти поліції, перегнав машину в двір будівлі. Пішов по справам до прокуратури. Бачу навпроти прокуратури машини і на пішохідному переході, і за ним і перед ним, всі під знаками, при чому створюють аварійну ситуацію для тих, хто їде з вул. Бандери… “розгружай, ніхачу”… А повернувшись до офісу, побачив, що на моєму місці, яке “розгрузили” поліцейські, навкосу стоїть вже дві машини…
Не знаю, почуття двоякі… я чекав поліцію для справедливості, а не для “розвантаження”… Бо розвантажувати потрібно дорожніми знаками і будівництвом платних паркінгів…Да, і сприяти я буду лише тим поліцейським, які спілкуються без агресії, хто вміє нормально розмовляти, без показушної зверхності…