Лізингові шахраї ошукали волинян на 600 тисяч

На Волині поліцейські викрили представників лізингової фірми, які ошукали жителів області. Обсяг завданих матеріальних збитків становить понад 600 тисяч гривень.

Про це повідомляє волинська поліція.

Через представників лізингової компанії потерпілі укладали договори для отримання транспортних засобів та сільськогосподарської техніки. Як аванс заявники переказували кошти на рахунки компаній за техніку, однак її так і не отримали.

Крім того, після перерахування коштів, представники лізингової компанії внесли зміни в договори щодо вартості техніки, тепер ціна була значно вищою від початкової. Обсяг завданих матеріальних збитків становить понад 600 тисяч гривень.

У результаті проведення санкціонованого обшуку поліцейські вилучили договори лізингу між товариством та жителями області, установчі документи, квитанції про оплату першого внеску по договорах, акти прийому-передачі техніки, мобільні телефони, комп’ютерну техніку.

За фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.