Аварія за участі поліції на Волині: подробиці

У Нововолинську на вулиці Миру сталася аварія за участі автобуса та легкового авто. Водій автомобіля «Чері», 41-річний співробітник Нововолинського відділення поліції, не надав перевагу у русі, від чого машина зіткнулася з автобусом.

«Iван» рухався по головній дорозі, а легковик виїхав з лівого боку, ‒ пише Буг.

До місця події прибули працівники чергової варти ДПРЧ-5 міста Нововолинська. Під час проведення аварійно-рятувальних робіт за допомогою спеціального гідравлічного інструменту з легкового автомобіля потерпілих було деблоковано та передано працівникам швидкої допомоги.

Троє поліцейських, пасажири легкового автомобіля, отримали тілесні ушкодження – їх госпіталізували.

У лікарні під час медичного огляду водія автобуса не виявлено алкоголю у крові, тоді як водій легкового автомобіля відмовився від проведення такого огляду.

Нагадаємо, що у разі відмови водія транспортного засобу від проведення огляду в закладі охорони здоров’я, уповноважена особа Державтоінспекції в присутності двох свідків складає протокол про адміністративне правопорушення, в якому зазначає ознаки сп’яніння і дії водія щодо ухилення від огляду, ‒ зазначає видання.

Працівники поліції потрапили у ДТП у позаслужбовий час, тому були не у форменому одязі, проте позиція керівництва відділу жорстка і на даний час приймається рішення щодо звільнення водія-порушника з правоохоронних органів – прокоментували у Нововолинському відділі поліції.