Ковель: чиновників звинуватили у фабрикуванні справи

У Ковелі власник квартири звинуватив начальника поліції та чиновників у фабрикуванні його справи.

Про це повідомляє Кowel.com.ua.

Ковельчанин поскаржився у суд на начальника Ковельського відділу ГУ Національної поліції у Волинській області полковника Івана Туся за бездіяльність. Так, головного правоохоронця звинуватили у тому, що відомості про кримінальне правопорушення не внесли у Єдиний реєстр досудових розслідувань.

У скарзі чоловік заявив, що попередньо він подав правоохоронцям заяву про злочин та просив порушити кримінальне провадження. Так, за словами заявника, його квартиру, яка знаходиться у центрі Ковеля, привласнив його брат з ще однією людиною.

Окрім того, заявник розповів про підробку документів, використання сфабрикованих паперів, шахрайство у великих розмірах, а також про те, що власника квартири незаконно помістили у мед заклад.

Також заявник стверджує, що посадовці Ковельської міської ради зловживають службовим становищем при прийнятті рішень. Так, мовляв, голова житлово-будівельного кооперативу підробляє документи, інженер ремонтного житлово-комунального підприємства вносить в офіційні документи завідомо неправдиві відомості.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Єлизавета Агеєва відкрила провадження, викликавши в судове засідання особу, яка подала скаргу, представника відділу поліції та прокурора.

У судовому засіданні ковельчанин змінив рішення і подав заяву про залишення своєї скарги без розгляду та попросив закрити провадження. Головуюча, в присутності прокурора, задовольнила прохання.