Луцьк: дівчина отримала «під око» за лайку. ОНОВЛЕНО

Оновлено від 14:30

У центрі Луцька нетверезий чоловік ударив дівчину за лайку.

Інцидент трапився 19 грудня близько 20:00 на вулиці Лесі Українки, ‒ пише Район.Луцьк.

Перехожі стали свідками конфлікту між чоловіком у стані алкогольного сп’яніння та неповнолітньою дівчиною. Постраждала отримала удар в область лівого ока.

Проте дружина обвинуваченого запевняє, що дівчина сама спровокувала лайкою таку реакцію чоловіка. Жінка стверджує, що чоловік зазвичай спокійний та адекватний, а така його реакція – це вплив алкоголю та зневажливе ставлення дівчини до дорослих.

Постраждала та її друзі відмовились від коментарів. На місце інциденту прибули правоохоронці.

Натомість, за інформацією видання ВолиньPost, кривдником виявився працівник СБУ. Як розповіли друзі потерпілої, дівчина випадково на вулиці зачепила плечем дружину сбушника, за що й отримала синець під лівим оком. Без жодних слів чи пояснень він одразу ж з замахнувся рукою на 19-річну дівчину. Василя Ш. оперативно доправили в міськвідділ поліції. Однак на медичне освідування він потрапив тільки через три години, близько 23:30.

У публікації йдеться, що після затримання у міськвідділ прибули колеги чоловіка, які спробували переконати постраждалу та її друзів не писати заяву на кривдника, чинили на них тиск та навіть пропонували гроші. Потому почали вирішувати, як вийти з ситуації. Зокрема, говорили, що «є їхнє слово проти слова молодих людей».

За результатами освідування у крові у сбушника було виявлено 1,33 проміле алкоголю. Дівчина ж зняла побої та написала заяву в міліцію.

cb-11 cb-33 cb-44 cb-55