Луцьк: бізнесмени стали Миколаями для родин загиблих в АТО бійців

Діти з родин волинський бійців, загиблих у війні на Сході, напередодні Дня святого Миколая отримали у подарунок від благодійників із акціонерного товариства «SKF Україна (публічне)» компанії , книги та солодощі.

Вручення подарунків відбулося 18 грудня.

Генеральний директор АТ «SKF Україна (публічне)» Володимир Цибульський розповів, що напередодні свята Миколая та новорічних і різдвяних свят представники компанії вирішили порадувати дітей.

«Ваші родини найтісніше зустрілися з тією бідою, яка переслідує нашу державу. Тож чим ближче ми будемо один до одного, тим швидше зможемо перебороти  цю біду»,-  зазначив Цибульський.

Він побажав усім щасливого року та миру.

Технічний директор «SKF Україна (публічне)» Нікі Холмс зазначив, що освіта – дуже важливий напрямок у плані розбудові майбутнього, а дитячі усмішки зігрівають серця у важкі часи.

«Діти – це наше майбутнє. І навіть якщо сьогодні такі складні часи у нас, я вірю, що дуже важливо дивитися в майбутнє. У такий складний час дуже важливо щоб хтось міг принести хоч якусь радість у чиєсь дитя», – сказав Холмс.

14 дітей загиблих бійців та двоє братів отримали у подарунок ,  солодощі та книги

Після вручення подарунків для дітей виступив гурт музичної школи №3 «Волиняни», який заспівав колядок та щедрівок і побажав усім щасливих свят.

«Дякуємо, що не забуваєте нас. Сподіваюся, що наступного року ми вже святкуватимемо це свято в мирі», – сказала наприкінці сестра загиблого Володимира Прокопчука.