На Волині хочуть перевірити всі комунальні підприємства

Запрацювала тимчасова комісія Волинської облради , яка перевірить комунальні підприємства, установи та бюджетні організації, котрі є в обласному підпорядкуванні.

Таких підприємств і організацій є 101. І комісія сьогодні провела своє перше засідання, – пише в Facebook депутат Костянтин Зінкеивч.

Депутати вирішили, що має бути проведений бухгалтерський аудит, економічна оцінка діяльності та перспектив підприємства, а також юридична оцінка діяльності підприємства та його керівника. Простими словами, треба подивитись, що тут було, поки нас не було. І хто як керував та чого досяг.

“Потрібно відібрати установи, які будуть перевірятись в першу чергу. Критерії відбору обговорювались різні, в т. ч. очевидна безгосподарність і близький термін закінчення контракту з керівником установи (на фото виділена дата закінчення контракту). Так як члени комісії та спеціалісти виконкому Волинської облради не можуть знати багатьох деталей про роботу поданих у переліку підприємств, то прийняли рішення звернутись до громадськості по допомогу. Будуть оголошення в газетах, будуть поставлені скриньки у згаданих установах, але досвід каже, що Фейсбучна «циганська» пошта часом працює краще”, – каже Зінкевич.

“Отже, хто має зауваження до роботи та інформацію про підприємства, організації, яку варто було б опрацювати членам Тимчасової комісії Волинської облради, просимо надсилати її на електронну скриньку post@volynrada.gov.ua… Також просимо зголошуватись приватних аудиторів, які готові будуть за невеликі гроші попрацювати в інтересах громади з документами комунальних підприємств. Цікавими для комісії будуть також рекомендації експертів, за якими критеріями, крім господарської діяльності, варто оцінювати роботу медичних та освітніх закладів”, – додав він.