На Волині боєць отримав квартиру

В переддень Святого Миколая на Волині вручили ключі від новенької квартири учаснику АТО, інваліду війни ІІ групи Андрію Заню.

Про це пише Волинська правда.

Родині Андрія квартира придбана за кошти бюджетної програми “Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок”.

Представники забудовника побажали комфорту в новому домі та вручили в подарунок побутову техніку для кухні.

Довідка:

Повістку про мобілізацію до Збройних сил 28-річний Андрій Зань, вихідець із села Полонка Луцького району, отримав у квітні 2014 року.

Разом зі своїми земляками потрапив у 51-шу Володимир–Волинську механізовану бригаду. Армійський вишкіл проходив на Рівненському полігоні та Миколаївському Широкому лані. Андрій, за професією фельдшер ветеринарної медицини, згодом освоїв навички водія, тому довелося сісти за кермо армійського автомобіля. У вогняному пеклі опинився на початку червня. Виконував різні бойові завдання.

В останній день червня частина, у якій служив Андрій Зань, знаходилася у районі сіл Дачне та Антонівка Донецької області. Під час обстрілу «Градами», отримав важке поранення ноги, в результаті якого частину лівої ноги довелось ампутувати.

Андрій Зань з оптимізмом дивиться у майбутнє, вірить, що Бог йому дав ще один шанс у житті.