На керівну посаду у Волиньраді призначили екс-регіонала

На посаду керівника Комунального підприємства «Волинський екскурсійно-методичний центр» призначили скандального регіонала Юрія Лобача.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав на своїй сторінці активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп.

«Під шумок виборів в обласній раді попередній керівник В.Вітер провернув непогану операцію. Деталей всіх ще не знаю, але дізнаюсь», ‒ пише він.

«Суть операції в тому, що на посаду керівника Комунального підприємства «Волинський екскурсійно-методичний центр» було призначено Юрія Лобача, тоді ще депутата облради. Це той самий Лобач, що входив у керівний склад Партії регіонів на Волині та за партійною квотою обіймав посаду заступника голови облради, аж поки не відбулась революція», ‒ пояснює Шелеп і просить прокоментувати ситуацію, яка склалась когось із свободівців.

Натомість Олександр Пирожик зазначив, що, за інформацією відділу комунального майна обласної ради, Юрій Лобач був призначений на цю посаду розпорядженням голови обласної ради Валентина Вітра № 278-р від 12 жовтня 2015 року, тобто, в розпал виборчої кампанії. «Зрозуміло, що я, як і інші мої колеги, на той час перебував у відпустці і не виконував посадових обов’язків. Хтозна, може, саме цим попередній голова й скористався, адже депутати від «Свободи» завжди послідовно виступали проти отаких закулісних призначень», ‒ йдеться в його відповіді.

8785_896642113738273_6824017147383790688_n