Ковель: бешкетник «під мухою» викрав вантажівку з водієм

Ковельчанин напідпитку вирішив проїхатися на чужій вантажівці. Відтак, він забрався в автомобіль та рушив.

Йому не завадив навіть чоловік, який в той час сидів за кермом транспортного засобу, – пише Під прицілом.

Інцидент трапився у вересні. Зранку працівник місцевої будівельної фірми їхав вантажним автомобілем, який належить підприємству та зупинився біля місцевого магазину, аби купити продуктів. В цей час біля вантажівки зупинився автомобіль «Мерседес», з якого вийшов п’яний чоловік. Він підійшов до водія і відчинив двері, аби попросити, щоб його підвезли в кінець житлового масиву.

Водій вантажівки почав пояснювати, що машина йому не належить, тому він не має права нею розпоряджатися, а тим паче давати чужим людям в користування. Та й «пасажира» відвезти не зможе, оскільки він на роботі. Проте чоловік «під мухою» не став його слухати та зацідив чоловіку в лоб і наказав пересісти на пасажирське сидіння. Перебуваючи в стані шоку від удару, чоловік таки пересів, а п’яний дебошир всівся за кермо та рушив.

Збентежений водій почав просити бешкетника зупинити авто та вийти, проте захмелілий чоловік його не слухав.

Тоді чоловік почав проситися, аби «шумахер» випустив його з машини, адже боявся, що може трапитися ДТП. Він навіть відкрив дверцята автомобіля, щоб зіскочити на ходу. Однак, в цей момент бравий водій штурхнув його в спину і тим самим пришвидшив його «втечу» з автомобіля. Від цього чоловік впав на ґрунтову дорогу та вивихнув ногу. Він зателефонував у поліцію та повідомив про викрадення службового вантажного автомобіля.

Вже за кілька хвилин одразу дві поліцейські машини переслідували викрадача. Коли ж п’яний ковельчанин зупинив машину, то його одразу затримали правоохоронці.

Згодом проти чоловіка відкрили кримінальне провадження, яке передали на розгляд Ковельського міськрайонного суду.

В судовому засіданні «шумахер» визнав себе винним та навіть сам розповів про обставини того дня. Разом з тим чоловік щиро розкаявся та просив пробачення у постраждалого.

В свою чергу потерпілий заявив, що вже пробачив дебошира, жодних збитків ні йому особисто, ні підприємству завдано не було. Відтак чоловік просив суд призначити хулігану покарання, яке не пов’язане з позбавленням волі.

Зрештою, заслухавши доводи обох сторін Ковельський міськрайонний суд засудив ковельчанина до 5 років позбавлення волі, але з дворічним іспитовим терміном.