Дві комісії «провалили» п’ятого заступника мера Луцька

«Архітектурна» та «Освітня» комісії Луцької міської ради не підтримали кандидатуру заступника міського голови з питань освіти, культури та медицини Андрія Кицю, що нині працює директором школи №1.

Таке рішення прийняли під час спільного засідання комісій 18 грудня.

Міський голова Микола Романюк заявив, що незатвердження п’ятого заступника другий місяць не дає йому можливість нормально працювати. Тому він ще раз наголосив. що призначення п’ятого заступника не призведе до збільшення витрат на утримання ради. Проте так, мовляв, робота буде ефективнішою. Романюк згадав про Тернопіль, де, мовляв. завжди було 5 заступників.

У підсумку із комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови за проголосувала лише Алла Надточій (Самопоміч), а Майя Шостак (Батьківщина), Анна Мовяк (Народний контроль) та Тетяна Янчук (Укроп) утрималися.

Із комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження за проголосував лише Микола Яручик (Солідарність) та Костянтин Петрочук (Радикальна партія), а Сергій Балицький, Петро Бойко (Укроп) та Андрій Козюра (Батьківщина) утрималися.