Вбивць лучанина Андрія Яворського хотіли відпустити з-під варти

На Волині судять трьох чоловіків за вбивство 28-річного лучанина.

Нагадаємо, 31 липня в місті Луцьку на вулиці Дубнівській до смерті побили 28-річного лучанина Андрія Яворського. Молодого чоловіка били на очах у 6-річного сина. Загиблий спочатку впав у кому, а потім помер, так і не прийшовши до тями, – пише ВолиньPost.

Справа набула резонансу, адже 4-х чоловіків, які скоїли злочин, міліція одразу відпустила і лише після поголосу у засобах масової інформації убивць затримали. Проте на лаві підсудних опинилися не всі злочинці. Як згодом виявилося, судять лише трьох чоловіків і, як розповіла дружина загиблого Ірина Науменко, одному світить лише умовний термін покарання: «Це тому, що він бив по спині, а двоє інших били по голові», – зазначила вдова Андрія Яворського.

Окрім того, чоловік, удари якого нібито були не смертельними, перебуває на волі. Сьогодні відбулося четверте засідання суду по цій справі. Адвокати підозрюваних у вбивстві просять, аби підсудних не тримали під вартою, а відпустили під домашній арешт. Поки що суд не підтримав такого клопотання.