У нового керівника податкової Волині знайшли незадекларований будинок

Днями у Державній фіскальній службі України має відбутися затвердження начальника ДФС у Волинській області.

На цю посаду претендує Олександр Юристовський, який виконує обов’язки з жовтня, ‒ пише Конкурент.

Під час засідання Громадської ради при Волинській ОДА 15 грудня було озвучено, що Громадська рада обговорювала і підтримала на посаду головного фіскала Волині кандидатуру Віталія Чуя. Однак останній пропрацював лише місяць, а ДФСУ країни 19 жовтня видала наказ, згідно з яким виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Волинській області було покладено на Олександра Юристовського.

«Чому виходить так, що ми підтримуємо, голосуємо і ця людина зникає? Громадська рада погоджувала одну людину, але її замінили і поставили Юристовського, який до всього ж не проходив люстрації»,‒- заявив голова Громадської рада при Волинській ОДА Ігор Дильов.

Громадська рада готує звернення до ДФС з проханням розʼяснити таку кадрову політику.

Олександр Юристовський переведений з посади начальника СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів України. Зараз податківець щодня їздить з міста Лева на роботу у Луцьку автомобілем марки «Фольксваген-пасат» (реєстраційний номер ВС 1888 ЕМ), відомості про який відсутні у його податковій декларації.

Декларація про доходи з підписом Юристовського була оприлюднена 15.10.2015 року. В декларації податківець зазначив тільки 2 автомобілі, марки «Шкода» та «Вольво», квартиру площею 62 кв.м. «Фольксваген-пасат» зареєстровано на 74-річного Гнатюка Івана Федоровича, тестя Юристовського.

Також, чиновник має житло, не вказане в декларації. Він проживає у квартирі в елітному будинку у Львові на вул. Мишуги, площею 104,2 кв.м. з гаражем площею 17,0 кв.м. (згідно з даними інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно). Орієнтовна ринкова вартість такої квартири – понад 100 тисяч доларів США. Це житло оформлене на тещу Юристовського ‒ Гнатюк Олену-Надію Методіївну, яка має іншу квартиру та проживає в м. Львові на цій же вулиці.

328_qvxIpVvfb1V4_wm_w_687

328_kvDnIl4gBJUT_w_687

Крім вказаної квартири Юристовський має у власному користуванні поблизу Львова елітний особняк загальною площею 417,6 кв.м., розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський район, с. Бережани, вул.Шашкевича,26 а.

328_VKI2KA4wvnhK_wm_w_687

Орієнтовна ринкова вартість такого будинку ‒ понад 500 тисяч доларів США. Цей будинок також зареєстровано на пенсіонера Івана Гнатюка.

328_BEoOhAksiM2G_wm_w_687 328_ZrGcygtUE30p_w_687