У Луцьку увіковічнили Героїв у граніті

У Луцьку відкрили меморіальні дошки двом військовим, які загинули на Сході.

Відкриття відбулися 17 грудня.

Як повідомили у прес-службі мерії, рішення про таке вшанування пам’яті міський голова Микола Романюк прийняв після зустрічі з родинами загиблих.

Так, в передобідню пору відбулося відкриття меморіальної дошки Віталію Махновцю на будинку, де він проживав на вулиці Сагайдачного, 20. У мітингу з цієї нагоди взяли участь заступник міського голови Сергій Григоренко, генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха, представники інших організацій та навчальних закладів, де працював і навчався Віталій, його мама Марія Юріївна, друзі, сусіди. Освятив меморіальну дошку священнослужитель УПЦ КП, отець Андрій Ротченков.

А раніше  відкрили меморіальну дошку на приміщенні НВК № 9, де навчався Рустам Хамраєв. Лучанин захищав Україну в складі батальйону територіальної оборони «Айдар», куди пішов добровольцем. Він загинув 17 червня 2014 року під час антитерористичної операції в Луганській області.

Сьогодні Герой у бронзі повернувся до рідної школи, щоб служити прикладом любові і патріотизму тим, хто тут навчається і буде навчатися. Серед почесних гостей на відкритті дошки були батько героя Шоніяз Турніязович, мама Антоніна Климівна і сестра Маргарита. Найщиріші слова вдячності за сина від міської влади та лучан їм висловив директор НВК №9 Олександр Дубина. Освятили меморіальну дошку священнослужителі Свято-Троїцького кафедрального собору.