У Луцьку відкрилася виставка творів атошників

У Луцьку відкрилася виставка картин атошників-художників.

Експозиція називається “Я захищав свій світ” і відкрилася 17 грудня у Галереї мистецтв, що на вулиці Лесі Українки, 24а.

Картини продаються на підтримку авторів – Олега Приходька, Андрія Соломіна та Руслана Кашаюка. Вони пройшли війну з Росією. Опілся побували на арт-терапії та захопилася малюванням.

Як розповіли раніше організатори, Олег Приходько шанує культуру поліського краю. Колекціонер і власник більше 100 волинських вишивок, скринь та старовинних предметів побуту. Все життя мріяв займатися малярством на полотні.З травня почав створювати серію живописних полотен. Сакральна картина “Юрій Змієборець” знаходиться в церкві с. Ізки на Закарпатті, два полотна експонувалися на виставці в українському посольстві в Брюсселі. На виставці “Я захищав свій світ” представлені особиста колекція вишивок та авторське малярство.

Андрій Соломін малювати почав в червні 2014 року на арт терапії в санаторії “Лісова пісня”. П’ять картин на склі експонувалися н двох виставках у Луцькій галереї мистецтв та у Володимирі Волинському. З літа 2013 року досліджує свій родовід. В листопаді приймає рішення створити колекцію портретів своєї родини (розпис на склі), використавши відомості, листи з війни та документи і старі світлини.

Руслан Кашаюк – автор картин сакрального жанру, виконаного в сюрреалістичному стилі.