Луцька поліція отримає форму і камери від Канади

Канада передасть патрульній поліції України форму та відеокамери. Частину із цього подарунку скерують і луцьким поліцейським.

Про це повідомили у волинській поліції.

Канада урочисто передала патрульній поліції України сертифікати на отримання понад тисячі комплектів поліцейської форми та майже півтори тисячі персональних відеокамер.

Вони зазначили, що 1359 нових комплектів поліцейської форми та 1420 персональних відеокамер у грудні отримають патрульні поліцейські Луцька, Ужгорода, Мукачева, Миколаєва, Кременчука й Дніпропетровська. Передане екіпірування є лише частиною комплексної підтримки, яка надходить від уряду Канади і призначена для розбудови нової правоохоронної структури на рівні світових стандартів.

За словами посла Канади в Україні Романа Ващука, в частині міст України вже було запущено проект нової патрульної служби. У ще 25 містах цей проект буде запущено у новому році.

“Це майже унікальний випадок у світовій практиці, коли наскільки швидко відбулось реформування такої галузі. Це велика честь, що Україна вибрала нас партнером у такому проекті”, – зазначив посол.

Дипломат передав начальнику Департаменту патрульної поліції України Євгену Жукову сертифікати на отримання 1360 комплектів поліцейської форми та 1420 персональних відеокамер.