Ковель: тендер на 450 тисяч виграла львівська фірма

Ковельське міське територіальне медичне об’єднання придбало за півмільйона гривень 4-канальний компютерний електронейроміограф.

Про це пише Під прицілом.

Лікарня провела відкриті торги, аби визначити підрядника на поставлення устаткування «Нейрон-МВП-4» для багатофункціонального комп’ютерного дослідження ЕМГ, ВП, ЕРГ та ОАЕ.

Так, на розгляд комітету конкурсних торгів було подано дві пропозиції. Одна – від ТзОВ «Медсервісгруп», яке оцінило свої послуги у 463,5 тисячі гривень. Своєю чергою, ТзОВ «Сучасні медичні системи» запропонувало поставити такий медичний прилад за 450 тисяч гривень.

Опісля розгляду всіх пропозицій члени конкурсних торгій надали перевагу львівській фірмі «Сучасні медичні системи».

Відтак, за результатами тендеру ця фірма отримає 450 тисяч гривень з місцевого бюджету, аби вчасно поставити електронейроміограф.

Довідково:

Нейрон-Спектр-4 / ВПМ – унікальний комплекс, який об’єднує в собі 21 канал ЕЕГ або довголатентних ВП, 4 поліграфічних канали для реєстрації коротколатентних ВП, ЕМГ або ЕРГ, канал ЕКГ, 2 каналу постійного струму, канал дихання. У базовій комплектації він дає можливість проводити електроенцефалографічні дослідження, реєстрацію та аналіз дліннолатентних ВП по багатоканальній схемі, дослідження коротколатентних слухових, соматосенсорних і когнітивних ВП мозку.

Крім того, таке поєднання каналів в сукупності з їх видатними характеристиками при доукомплектації приладу додатковими модулями дозволяє створити повноцінну нейрофізіологічну лабораторію для проведення полісомнографічних, електронейроміографічних, електроретінографічних досліджень, відеомоніторингу ЕЕГ, дослідження ВРС і т.д.