Директор школи може стати заступником мера Луцька

Відома нова кандидатура на посаду п’ятого заступника Луцького міського голови.

Про це йшлося 17 грудня під час засідання постійної комісії міськради з питань комунального майна і приватизації, – пише Волинський інформаційний портал.

Нагадаємо, що Луцький міський голова Микола Романюк збільшив кількість своїх заступників із чотирьох до п’яти. На попередній сесії депутати підтримали чотири кандидатури заступників мера: Тараса Яковлева, Сергія Григоренка, Юрія Моклицю та Юрія Вербича. Натомість голосування за кандидата на посаду п’ятого заступника Богдана Гончарука обранці «провалили». Микола Романюк пообіцяв, що знайде нового кандидата на посаду свого заступника.

Так, п’ятим заступником градоначальника може стати Андрій Киця, який нині працює директором спеціалізованої школи № 1. Окрім того, згідно з законодавством, його введуть і у виконком, де передбачене вакантне місце.

Якщо кандидатуру Киці підтримують депутати, він куруватиме культуру, охорону здоров’я, освіту, зв’язки з громадськістю, діяльність відділу сім’ї та молоді. В його віданні будуть усі заклади медицини, культури, школи, садочки та установи позашкільного виховання, комбінат шкільного харчування та комунальна газета «Луцький замок».

Андрій Киця зробив акцент на двох векторах своєї діяльності: якості послуг та забезпечення і належного рівня матеріально-технічної бази. «Це перші два питання, які переплітаються з усім», – підкреслив він.

Окрім того, недолік потенційний заступник мера вбачає в кадрах. На його думку, останнім часом була втрачена модель підготовки кадрів, тому він збирається налагодити і цю роботу. «Усе на користь громади, все на користь людини», – підкреслив Андрій Киця.

Члени комісії не підтримали кандидатуру заступника міського голови. Втім, остаточне рішення ухвалюватимуть 23 грудня під час сесії.