Вихованці «Волонтерського інкубатора» передали бійцям подарунки

Вихованці волонтерської школи в рамках проекту «Волонтерський інкубатор» підготували подарунки бійцям на Схід.

Про це йдеться на сайті організації «Переселенці Криму та Донбасу».

Ініціатори  проекту – громадська організація «Переселенці Криму та Донбасу» за підтримки СНУ ім. Лесі Українки.

Дитячі малюнки, листи солдатам та пошиті сердечка підготували для захисників до новорічних свят студенти  СНУ імені Лесі Українки в рамках проекту «Волонтерський інкубатор».

«Вже третій тиждень триває чергування наших студентів в волонтерських центрах Луцька, де вони мають можливість попрацювати з досвідченими волонтерами. А перед святами у волонтерів, як знаєте, багато роботи, бо треба привітати з новорічними святами військових, учасників АТО та їх родини. Наші студенти залюбки долучилися до цієї святкової, але нелегкої роботи та своїми руками зібрали для бійців «теплі» подарунки», — зазначила координатор проекту «Волонтерський інкубатор» Олена Якобсон.

Для студенток Педагогічного інституту СНУ проведели майстер-клас з виготовлення жовто-блакитних сердець-тільди.  Майстер-клас з хенд-мейду організувала для студенток переселенка з Донецька Ірина Голощапова. Крім студенток до майстер-класу долучились викладачі Педагогічного інституту СНУ ім. Лесі Українки: доцент Надія Корпач, професор Раїса Пріма та професор Петро Гусак.

Окрім того, студенти зібрали дитячі малюнки та листи для бійців. До цієї акції також долучилась протестантська церква «Голгофа»: вони передали для бійців аплікації-ялинки, створені дітьми.

Виготовлені власноруч подарунки волонтери передали Волинському координаційному центру допомоги  учасникам АТО.