У Луцьку хочуть повернути 1,4 мільйона за «недоопалені» оселі

Через те, що у жовтні 2015 року в деяких будинках Луцька тепло з’явилося із запізненням, депутат Андрій Козюра пропонує повернути їхнім мешканцям 1 353 527 гривень.

Про це йдеться у проекті рішення, який він виносить на наступну сесію міськради.

Таке рішення депутат пропонує прийняти «у зв’язку з відсутністю опалення у значної кількості мешканців міста, зумовленого невчасним поданням теплоносія в помешкання лучан, на підставі інформації наданої балансоутримувачами внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та враховуючи численні скарги мешканців міста про відсутність теплопостачання».

Загалом у переліку 326 різних адрес на вулицях та проспектах На Таборищі, Арцеулова, Бенделіані, 8 березня, Богомольця, Боженка, Відродження, Винниченка, Волі, Володимирській, Грушевського та інших. Повний список можна подивитися тут.

Козюра пропонує «зобов’язати ДКП «Луцьктепло» провести споживачам перерахунок плати за теплопостачання за жовтень 2015 року на загальну суму 1 353 527 грн. відповідно до переліку будинків, опалення в яких було відсутнє» та «за наслідком проведеного перерахунку зобов’язати ДКП «Луцьктепло» передати інформацію до Місцевого Обчислювального Центру м.Луцька про коригування (зменшення) нарахування плати за послуги з централізованого опалення».